Yaptığım iki teste negatif ama 45 gündür adet yok ovalasyon oldu

Yaptığım iki teste negatif ama 45 gündür adet yok ovalasyon oldu 25 inde akintim vardı renksiz şumuk gibi hamilemiyim Dr piskolijikmidir sağlık problemidir aciklayici söyleyin lütfen

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yapılmış.Sonuç da negatif çıkmış.O halde gebelik olmadığını söyleyebiliriz.