Yaptırdığım kan tahlili sonuçlarımda mo# = 0.42 çıktı. referans aralığı 0.24- 0.36 olması gerekiyomuş.

 Yaptırdığım kan tahlili sonuçlarımda mo# = 0.42 çıktı. referans aralığı 0.24- 0.36 olması gerekiyomuş. aynı zamanda B12 = 1011 çıktı .referans ağırlığı 191-663 olması gerekiyomuş . acaba problem ne olabilr neden b12 bu kadr yüksek çıkmış olabilir yda

Tahlil.com Cevabı : 12 yüksekliği bir çok neden bağlı olabilir.Aşağıda B 12 yüksekliğine dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.B 12 yüksekliği