Yaptırdığım kan tahlilleri sonucunda bu değerlerin yanında ok işareti vardı bu değerler düşük mü

yaptırdığım kan tahlilleri sonucunda bu değerlerin yanında ok işareti vardı bu değerler düşük mü yada fazlamı ciddi bir şey mi bunlar EO 0,06 MCH 34,1 KREATİNİN 0,6 FOLAT 2,60

Tahlil.com Cevabı : Folik asit düzeyniz düşük çıkmış, doktora başvurmanızı ve nedeninin araştırılmasını, tedavi almanızı öneririz..