Yaptırdığım kan testlerinde hormon değerlerim şöyle çıktı: serbest t3: 4,60 pg/ml referans(2-4,4) serbest t4: 1,33?

merhaba ben yedi haftalık hamileyim. yaptırdığım kan testlerinde hormon değerlerim şöyle çıktı: serbest t3: 4,60 pg/ml referans(2-4,4)serbest t4: 1,33 pg/ml referans(0,93-1,7)TSH : 3,35 uIU/ml referans(0,27-4,2)serbest t3 ümün referans değerden yüksek olmasının bir sakıncası var mıdır bebeğime bi zararı olabilir mi? Cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir sorun yok