Yaptırdığım tahlilde açlık kan şekeri 110, Tokluk kan şekeri 106

 Yaptırdığım tahlilde açlık kan şekeri 110, Tokluk kan şekeri 106, Hdl Kolestrol 38 Bu değerler normal mi,neler yapılabilir?

Tahlil.com Cevabı :   Glukoz değerinizdeki yükseklik diabet yönünden risk altında olabileceğinizi gösteriyor.Bir endokrinoloji doktoruna başvurmanız en doğru yaklaşım olacak.