Yaptirtigim sperm testi yorumlarmisiniz. Perhiz suresi 4 gun. Volum 3ml. Renk gri opak. Ml sperm say

Tahlil.com Cevabı : Yaptirtigim sperm testi yorumlarmisiniz. Perhiz suresi 4 gun. Volum 3ml. Renk gri opak. Ml sperm sayisi:6.6 milyon total sperm sayisi:20 milyon ileri hizli hareketli%5 ileri yavas hareketli%70 yerinde hareketli%5 hareketsiz%20 morfoloji normal%80 anormla marfoloji%20