Yaptm sonuc ayn cktı artk yaptrmana gerek yok dediler. Sizce ne yapmalıyım?

İyi gunler sayn hocam. Bu testlrimi. Supeli.iliskimden. 31 gunsonra. Yaptrdm. Akabinimde. 61 62 gun sonra trkrardan. Ozel laboratuvarda. Yaptm sonuc ayn cktı artk yaptrmana gerek yok dediler. Sizcr ne yapmalym. HIV ½ ANTIKORNEGATIF 0.00İndeksNEGATİF <0.25HIV p24 ANTIJENNEGATIF 0.01İndeksNEGATİF <0.2

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif çıkmış. Ne yapmalıyım demişsiniz, şüpheli ilişkilerden kaçının.  Cinsel yolla bulaşan tek virus HIV değildir.