Yaş 15. HBsAg negatif 0.31 -- Anti HCV negatif 0.03 -- Anti HBs pozitif H 164.9 mlU/ml ?

Yaş 15. HBsAg negatif 0.31 -- Anti HCV negatif 0.03 -- Anti HBs pozitif H 164.9 mlU/ml -- Anti HBc Total negatif 1.211 -- Anti HAV lgG negatif 0.13 ne demek oluyor?

Tahlil.com Cevabı : i sorun yok sonuçlarda pozitif çıkan anti hbs ise muhtemelen önceden olmuş olduğun koruyucu hepetit b aşısına bağlı