Yaş 18 vucütta yeteri tüylenme olmadığından testesteron ölçümü yaptırdım sonuçlar ise prolaktin 8,78 ng/lm ?

 Yaş 18 vucütta yeteri tüylenme olmadığından testesteron ölçümü yaptırdım sonuçlar iseprolaktin 8,78 ng/lm bende, kağıtta yazan Normal değer ( 2.1 - 17,17)total testesteron sonucu bende 402,80 , kağıtta yazan normal değer (241-827) sorun bundan mı kaynaklanıyor

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal çıkmış.Doktorunuz gerek görürse ilave testler isteyebilir