Yaş 21, sağ karın boşluğumda oluşan sancıyla dahiliye ve genel cerrahi doktoruna gittim tüm batın da hiç bir problem yok. sonuçları değerlendirir misiniz?

yaş 21, sağ karın boşluğumda oluşan sancıyla dahiliye ve genel cerrahi doktoruna gittim tüm batın da hiç bir problem yok. sonuçları değerlendirir misiniz? dansite:1010 eritrosit:negatif ,referansda: sahada 0-2 yazyr yassı epitel:5, wbc:6,8, BA%:0, MO%:0,5 MCV:81,1 MCH:26,6 MCHC:32,8 PLT:567 MPV:6,5

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normaldir..