Yaş 22 bay bende saç dökülmesi var, doktora gitmeyi düsünüyorum nasıl bir yol izleyeyim hangi bölüme gitmeliyİm?

Yaş 22 bay bende saç dökülmesi var yaklaşık 1 yıldır önlerde hafiften açılma olmaya başladı doktora falan da gitmedim netten biraz araştırayım dedim tiroid ile ilgili şeyler çıktı hipotiroidi belirtileri bende mevcut doktora gitmeyi düsünüyorum nasıl bir yol izleyeyim hangi bölüme gitmeliym

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle cildiye bölümüne başvurunuz.