Yaş 22 bundan 3.5 yıl önce 2 şüpheli ilişkim oldu. Bugün ilk defa testi yaptırdım. TEST - SONUÇ - BİRİM - MİN - MAX ?

Yaş 22 bundan 3.5 yıl önce 2 şüpheli ilişkim oldu. Bugün ilk defa testi yaptırdım. TEST - SONUÇ - BİRİM - MİN - MAX ANTİ HİV - 0.24 - S/CO - 0 - 0.9 fTSH2 - 2.63 - ulU/ml - 0.27 - 4.2 Vitamin B12 - 225.2 - pg/ml - 191 - 663 Rahatlamalı mıyım ?Tahlil.com: HIV tahlil sonuçlarınız normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş

Tahlil.com Cevabı : ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..