Yaş 26 perhizin 4.ncü günü miktar:3ML ph:7,8 likefikasyon süresi:35dk viskosite :normal ?

Yaş 26 perhizin 4.ncü günü miktar:3ML ph:7,8 likefikasyon süresi:35dk viskosite :normal görünüm:gri opak 1.saatte hareketli sperm %60 a.hızlı ileri harkt:35 b.yavas ileri hrkt:15 c:yerinde hrkt:10 d:hareketsz:40 sperm yoğunluk:49mil gros anomali:%70 yuvarlak hücre:2,6 lökosit:0,8 problemım varmı ?

Tahlil.com Cevabı : Normal şekilli sperm oranınız raporda belirtilmemiş.Buna göre bir yorumda bulunabiliiz.