Yaş: 29 tanı: varikosel Miktar 2cc pH 8 Renk Donuk Beyaz Görünüm Akışkan Aktif 90 İnaktif 10 Sayım 110000 mıl Mikroskobi 1-2

Hocam bu tahlilde bir sorun var mı. hastaneye iki günlük cinsel perhizden sonra gitim. ben ilk defa tahlil yaptırdım ve sayım yazan yerde kaç milyon olduğunu anlayamadım, normal değerler karşısında yazmıyordu. doktor sonuçlar normal dedi. sizin görüşünüz nedir, teşekkür ederim.yaş: 29tanı: varikoselMiktar 2ccpH 8Renk Donuk BeyazGörünüm AkışkanAktif 90İnaktif 10Sayım 110000 mılMikroskobi 1-2 Lokosit

Tahlil.com Cevabı : Sperm sayınız düşük gözüküyor.