yaş 30 miktar:5 ml çözünme süresi 30 dk viskozite:normal ph:8 görünüm:gri-opak konsantrasyon:21000000/ml progressif hızlı hareket:%33 yavaş hareket :%6

Merhabalar kardeşim troid hastası sürekli ilaç kullanıyor .spermiyogram testi yaptırdık kısırlık korkusuyla sonucu değerlendirirseniz çok sevinirim:yaş 30miktar:5 mlçözünme süresi 30 dkviskozite:normalph:8 görünüm:gri-opakkonsantrasyon:21000000/mlprogressif hızlı hareket:%33yavaş hareket :%6yerinde hareket:%9hareketsiz:%52vitalite:%48lökosit:3600000yuvarlak hücre:800000gross anormal morfoloji:%19 teşekkürler.....

Tahlil.com Cevabı :

Sonuçları inceledim.Çocuk yapamayacak kadar problemli bir sperm değil.Bu haliyle çocuğu olur kanısındayım.