Yaş 31 dün şeker ölçümü için kan tahlili verdim labratuarda verilen pamuğu çöpe attıktan sonra kolumdan kan tekrar akınca kendi pamuğumu çöpten geri alıp koluma

 Yaş 31 dün şeker ölçümü için kan tahlili verdim labratuarda verilen pamuğu çöpe attıktan sonra kolumdan kan tekrar akınca kendi pamuğumu çöpten geri alıp koluma bastım bir anlık refleksle,acaba bu yolla hepatit bulaşması olabilirmi pamuk yukarıdaydı herhangi bişeye değmedi saygılar.

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde bir hastalık bulaşmaz merak etmeyiniz.