Yaş: 4 erkek yüksek ateş kusma ve karın ağrısı şikayetiyle gittiğimiz hastane tahlil sonuçları?

Yaş: 4 erkek yüksek ateş kusma ve karın ağrısı şikayetiyle gittiğimiz hastane tahlil sonuçları. trombosit 196 lökosit(wbc) 3,8 dalak vertikal ölçümü 101 mm çekal bölgede öncelikle enflamasyon düşündüren mukozal kabalaşma ve periçekal alanda multiple lap lar

Tahlil.com Cevabı : Çok hafif bir wbc düşüklüğü var, çok önemli olmayabilir.Görüntüleme tahlilleri ile ilgili ise doktorunuza danışınız.