Yaş=46 cinsiyet=erkek tahlil sonuçları;(normal gözükmeyen değerler yazılmıştır) glukoz 112 kolestrol 222 ldl kol. 158 tsh 1.40(normal değerler içinde) se

Yaş=46cinsiyet=erkektahlil sonuçları;(normal gözükmeyen değerler yazılmıştır)glukoz 112kolestrol 222ldl kol. 158tsh 1.40(normal değerler içinde)serbest t4 0.8 (normal değerler içnde)serbest t3 3.7 (normal değerler içinde)**anti tpo 25baso% 0.4gran# 0anti tpo değeri baya bi yüksek gözüküyor

Tahlil.com Cevabı :

Kolesterol ve kötü kolesterol değerleriniz yüksek çıkmış dahiliye uzmanına danışabilirsiniz. Ica glukoz değer, de normalin hafif üstü.Kilo probleminiz olabilir,metabolik sendrom yönünden de bir endokrin uzmanına danışabilirsiniz