Yaşadığım şüpheli bir ilişkiden 10 ay sonra özel bir hastanede ağaıdaki tetkikleri yaptırdım.ANTİ HBs 485,8 IU/L (Referans: 10 - 2000) ANTİ HIV?

Yaşadığım şüpheli bir ilişkiden 10 ay sonra özel bir hastanede ağaıdaki tetkikleri yaptırdım. Sonuçları yorumlamanızı ve yaptırmamı tavsiye edeceğiniz başka tetkikler varsa bildirmenizi rica ederim. ANTİ HBs 485,8 IU/L (Referans: 10 - 2000) ANTİ HIV 0,405 S/CO (Referans: 0 - 1) HBsAg (Kemoluminesans veya benzeri) 0,285 (Referans: 0 - 1)

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal