Yasim 17 adet kanamam az olurdu 2gun surerdi gecen ay adet kanamam 4gun surdu

Yasim 17 adet kanamam az olurdu 2gun surerdi gecen ay adet kanamam 4gun surdu kanamada fazlaydi bu ay ise iliskiye girdim korunmali olarak adetim yine gecen ayki gibi 4gun surdu kanama yine fazlaydi eskiye gore acaba adet duzene mi giriyor yoksa implantasyon kanamasi mi bu ayki kanama? tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Hamilelikten söz etmek çok zor, ancak adetlerinizin miktarı gederk artar veya düzensizleşirse doktora gitmenizi öneririz..