Yaşım 17 kemik yaşım 15 Metakarpofalanksların epifizleri kapanmıştır.Radiusda ulnarın distal epifizleri açıktır.Boyum 167 cm. boy uzaması durdu mu ?

 Yaşım 17 kemik yaşım 15 Metakarpofalanksların epifizleri kapanmıştır.Radiusda ulnarın distal epifizleri açıktır.Boyum 167 cm. boy uzaması durdu mu yoksa devam edecek mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda en doğru bilgiyi bir endokrinoloji ve ortopedi uzmanı muayene sonrası ve diğer tahlillerinizi de inceledikten sonra verecektir.