Yaşım 19 ancak 15 yaşında gibi göründüğümü söylüyorlar. Ne yapmalıyım?

Merhabalar Ben 19 yaşındayım fakat küçükken yoğurt peynir gibi beyaz gıdalar tüketmedim şuan yaşım 19 ama görünüş olarak 15 gibiyim yüz şeklim olgun olmamiş ve boyun 1.55 gören 15 yaşındasın diyor zevk suyum az atiyor bazı zamanda da atmiyor lütfen bana bişey önerin cevabınızı bekliyorum :(

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle endokrinoloji branşına gidip muayene olmanız gereklidir..