Yaşım 20 alkol aldım sonra kanlı bır sekılde kustum acile gıttım ve tahlil yaptırdım

 Yaşım 20 alkol aldım sonra kanlı bır sekılde kustum acile gıttım ve tahlil yaptırdım tahlilde wbc=10.36 yüksek Ne=7,71 Yüksek HGB=17,0 Yüksek CK=233 Yüksek çıktı bana acılen gastroentoloji ye gıtmemı soyledı nedenı nedır aceba

Tahlil.com Cevabı : CK testinin normal değerlerini yazmamışsınız raporda belirtilen.Ancak bu sonuçlar ile acilen gastroenteroloji bölümüne gitmenizi gerektiren bir durum yok.Eğer kanamanız devam ederse öncelikle dahiliye bölümüne başvurabilirsiniz.Varsa diğer tahlillerinizle birlikte bize tekrar yazabilirsiniz.