Yasim 27 surekli halsizlik ve carpinti

Yasim 27 surekli halsizlik ve carpinti sikayeti ile doktora gittim kalp ekosu efor ekg holter herseybtemiz fakat kantahlilim su sekilde bir yorum yaparsaniz sevinirim., rbc 4.32(4.5-6.5), ly #0.66( 1-5) , ly% 16.1 (25-50) . Diger butun degerler normal aralikta

Tahlil.com Cevabı :  Diğer değerleriniz normal ise bu sonuçlarda problem görünmüyor..