Yaşım 32 bayan,yeni troid testi yaptırdım sonuçları değerlendirimisinız?

 Yaşım 32 bayan,yeni troid testi yaptırdım sonuçları değerlendirimisinz..t3 -0,7t4-3,7tsh-16,7anti tfo-18,240 (0-34) teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : TSH değeriniz yüksek, hipotiroidi sorununuz olabilir.Tiroid bezinizde hastalık olabilir.  İleri tetkik ve tedavi için endokrinoloji bölümüne başvurunuz