Yaşım 34 kan testi yaptırdım, Hemoglobin 10 Chcm 29 Ferit'in 6 çıktı ?

Yaşım 34 kan testi yaptırdım, Hemoglobin 10 Chcm 29 Ferit'in 6 çıktı Değerlerim düşük çıkmış. İlaç gerekli mi acaba

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen demir eksikliğine bağlı kansızlık bulgularınız gözleniyor sonucunuzda. Tedavi olmalısınız.