Yaşım 34 ve 11 haftalık hamileyim. Hemogramda LYM# 1,1 // LYM% 15,9 // MPV 7,5?

Merhaba yaşım 34 ve 11 haftalık hamileyim. Hemogramda LYM# 1,1 // LYM% 15,9 // MPV 7,5. Diğer değerler referans aralığında (WBC 7,1). Idrar tetkikinde Lökosit 3-4 // Protein ESER // Dansite 1,015 // 8-10 EPITEL goruldu diye belirtiliyor. Yorumlarınızı alabilir miyim? Sık karın ağrılarım var.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.