Yaşım 35 Kulak Burun Bağoz dokatoruna yüksak ateş 39,5, kusma ve halsizlik şikayetiyle gittim

Merhabalar, yaşım 35 Kulak Burun Bağoz dokatoruna yüksak ateş 39,5, kusma ve halsizlik şikayetiyle gittim fakat bir bulgu bulamadı kan tahlili yaptı ricam sonuçları yazsam ne yapmam gerektiği husunda bilgi verebilir misiniz CRP 45,8 - WBC 5,98 - RBC 4,95 - HCT 40,1 -

Tahlil.com Cevabı : Kan tahlilinde ciddi bir sıkıntı görülmüyor, viral bir rnfeksiyon da olabilir, birkaç dün çinde düzelme olmaz ise enfeksiyon hastalıklarına gitmenizi öneririz..