Yasim 42, Erkek. Boyum 1,73m. Tahlil sonuclarim asagidaki gibidir;

Yasim 42, Erkek. Boyum 1,73m. Tahlil sonuclarim asagidaki gibidir; Trigliserid, aclik: 307,3 H HDL Kolesterol: 32,8 TSH: 4,2 Glukoz, aclik: 99,2 Insulin, aclik: 17,6 HOMA-IR: 4,3 Verilerime bakarak seker, kalp-damar sorunlari olusabilir mi ? Ne yapmaliyim. Tesekkur ederim.

Tahlil.com Cevabı : Triglisetit değeriniz oldukça yüksek, kalp damar hastalığı için bir riskdir..