Yasim 45 ve 6 haftalik hamileyim bebekte anomali varmi?

Yasim 45 ve 6 haftalik hamileyim bebekte anomali varmi diye bakilan panaroma diye bir test varmis istanbulda yapan laboratuvar varmi ucreti nedir tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Bu test gebeden alınan kan örneğinde bebeğe ait DNA'ların ayrıştırılması prensibine dayanıyor. Ortalama 1000-1500 lira civarında , istanbulda yapan birkaç merkez var ancak isim veremiyoruz, internetten araştırabilirsiniz..