Yaşım:52 erkek gizli şeker endişesi ile tahlil yaptırıldı.

Yaşım:52 erkekgizli şeker endişesi ile tahlil yaptırıldı.HBA1C...:6% çıktı.Referans aralığı4-6%ancak yüksek çıkan iki değer var:Kolesterol...:230Referans aralığı:200'ün altıLDL Kolesterol...:168Referans aralığı:130'un altıteşekkür eder,saygılar sunarım.ihsan kader

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol ve LDL kötü kolesterol değerleriniz yüksek,ancak sadece bu değerlerle gizli şekerden söz edemeyiz