Yedi aydir evliyiz. Cocuk istiyoruz.

Iyi gunler. Yeni uye oldum. Benim sorum soyle. Yedi aydir evliyiz. Cocuk istiyoruz.gecen ay uc sefer.denedik hasta.oldum hamile olamadim. Gecen haftalarda iki kere yine.denedik ama dun hasta.oldum yumurtlamananin on dorduncu ve onbesinci gununde denemistik. Neden olmuyo sizce.

Tahlil.com Cevabı : Her ovulasyon döneminde hamilelik şansı %25'dir.. denemeye devam etmenizi öneririz, henüz çok erken..