Yemeklerime cinsel istek ve pen*s sertleşme azaltıcı şap vb. ilaç katıldığından şüpheleniyorum. Şüphemi gidermek için , vücudum da bu maddelerin var olup olmadığını anlamak için hangi doktora gitmeli ve hangi tahlilleri yaptırmalıyım ?

Yemeklerime cinsel istek ve pen*s sertleşme azaltıcı şap vb. ilaç katıldığından şüpheleniyorum. Şüphemi gidermek için , vücudum da bu maddelerin var olup olmadığını anlamak için hangi doktora gitmeli ve hangi tahlilleri yaptırmalıyım ? rTahliller için yaklaşık TL maliyet verebilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür bir durum varlığını araştırmak için öncelikle genel bir sağlık kontrolü ve erkeklik hormonlarının da ölçümü ve değerlendirilmesi için öncelikle üroloji ve endokrinoloji doktoruna başvurmanızı öneriyoruz.
Şüpheli durumda yemek ve içeceklerinizi de analiz için bir gıda laboratuvarı ve/veya halk sağlığı laboratuvarına götürebilirsiniz.
Bu muayene ve tahliller için bir maaliyet vermek gerekirse kendi sağlık muayenenizi sigortanız kapsamında kamu hastanelerinde yaptırabilirsiniz.
Gıda ve içeceklerden analiz için ise yaklaşık 500 TL lik bir bütçe yeterlidir.