yi akşamlar.nişanlımla geçen ay vajinal giriş yapmadan ilişkiye girdik. Bu ay adetim 6gün gecikti ve akıntım yok denecek kadar az?

Iyi akşamlar.nişanlımla geçen ay vajinal giriş yapmadan ilişkiye girdik. Bu ay adetim 6gün gecikti ve akıntım yok denecek kadar az.Hamilelikle ilgisi var mıdır? Cevabınız için teşekkürler ...

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya sperm temas etmediyse hamilekten söz edemeyiz.