yi günler. 17 yaşındayım kan tahlili sonuçlarımda RBC 4.47 LYM# 4.66 LYM% 50.5 ?

İyi günler. 17 yaşındayım kan tahlili sonuçlarımda RBC 4.47 LYM# 4.66 LYM% 50.5 NEUT% 39.4 çıktı. Normalin üzerinde ve altında olan değerler bunlar diğer tüm hematoloji ve biyokimya testlerim normal. t3 t4 ve tsh sonuçlarımda da bir problem yok. Lütfen yorum yapar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınızda bir problem görülmüyor, bu haliyle normal olarak kabul edilebilir.