Yorumlar mısınız? Tetkit adı sonuc birim adı Glukoz norm protein neg mg/dl hemoglobin neg keton neg mg/dl

İDRAR SONUCLARI Tetkit adı sonuc birim adı Glukoz norm protein neg mg/dl hemoglobin neg keton neg mg/dl ph 8 nitrite neg bilirubun neg mg/dl urobilinojen norm mg/dl lükosit esteraz neg dansite 1.015

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normaldir..

e*************** :

Hocam ben bi travestiyle iliskiye girdim hem aktif hem pasif ama korundum korunmasiz sadece ağızdan ve opusne oldu o bana ağızdan yapti 34.gun hiv combi testi yaptirdim elisa yontemiyle negatif cikti sizce yalanci negatiflik riski varmi

Cevap:

Evet pencere dönemi dediğimiz ve testlerin negatif olduğu dönem olabilir, 6. ayda tekrarlamanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.