Yorumlarsanız sevinirim. Dansite 1,026 PH 5,5

Sancılı bel ağrılarım var böbrklrmde birşey çıkmadı yormlayblrsnz ck sevnrm tahllmi. Dansite 1,026 PH 5,5 Ürobilinojen normal protein eser bilirubin negtf glukoz normal keton negtf eritrosit +1 nitrit negtf lökosit negtf mik.lökosit 4 Mik.eritrosit 13 Yassı epitel

Tahlil.com Cevabı : İdrarda kanama görülüyor, taş veya kum döküyor olabilirsiniz..

u***** :

İyi Günler 2 hafta önce işyerinin yapmış olduğu kan tahlilindeki eksi ve artı değerleri yorumlar mısınız acaba; WBC: 17.1 LYM: 4,8 MON: 0,9 GRN: 11,4 RDV: 14,7 MPV: 8,1 PDW: 15,6 TEޞžEKKÜRLER ޞžİMDİDEN

Cevap:

WBC yani lökosit yüksekliği durumunda ilk olarak akla enfeksiyon ihtimali gelir.WBC yüksekliğine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.WBC yüksekliğihttp://tahlil.com/lokosit-wbc-nedir-lokosit-yuksekligi-ve-lokosit-dusuklugu

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

u***** :

İyi Günler 2 hafta önce işyerinin yapmış olduğu kan tahlilindeki eksi ve artı değerleri yorumlar mısınız acaba; WBC: 17.1 LYM: 4,8 MON: 0,9 GRN: 11,4 RDV: 14,7 MPV: 8,1 PDW: 15,6 TEޞžEKKÜRLER ޞžİMDİDEN

Cevap:

WBC yani lökosit yüksekliği durumunda ilk olarak akla enfeksiyon ihtimali gelir.WBC yüksekliğine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.WBC yüksekliğihttp://tahlil.com/lokosit-wbc-nedir-lokosit-yuksekligi-ve-lokosit-dusuklugu

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.