Yorumlarsanız sevinirim. FSH 7.9 Anti HBs2 Negatif Estradiol35.76 LH 32.65

Yaş:28 regl 2.günü hormon testi yapıldı FSH 7.9 Anti HBs2 Negatif     Estradiol35.76 LH 32.65 tüp bebeğe başlanacak adetin 21 günü gel dedi doktor.LH ım çok yüksek bu şekilde nasıl tüp yapılacak.Ayrıca 1 kutu gonalf vermiş bu yumurtaları bu şartlarda geliştirir mi?Bunun hakk bilgi alabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz mutlaka hormon döngünüz için uygun tedavi planlayıp tüp bebek aşamasına geçecektir.