Yorumlarsanız sevinirim. HBsAg 0.01 negatif < 0.13 pozitif> 0.13 Anti HBs negatif Anti HCV negatif Anti HIV negatif

Merhaba ben kan testi yaptırdım yorumlarsanız sevinirim HBsAg 0.01 negatif < 0.13 pozitif> 0.13 Anti HBs negatif Anti HCV negatif Anti HIV negatif Rubella IgG 367 pozıtif

Tahlil.com Cevabı : HBsAg pozitif olarak görünüyor, ancak ELİSA testi bir tarama testi olup doğrulanması için HBV DNA ile kontrolü gerekir..

s*************** :

Ya hocam bu hastalıktan sıkıldım artık düzgün bir cevap almak istiyorum.Kaç doktora gittiysem baştansavma muayene ettiler. Ateşli eklem romatizması var dendi. Kalp çarpıntımda oluyor arada. Hemogram sonucum: Nötrofil %73, lenfosit %18.1 , RBC 5.17, MPV 7.28, ASO 218 diğerleri normal görünüyor.Tşkler

Cevap:

Hemogram sonuçlarınızda belirgin bir problem yoktur ancak ASO yüksekliği ve kalp çarpıntıları var ise kardiyoloji tarafından değerlendirilmeniz ve takibiniz&nbsp; gereklidir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.