.Yorumlarsanız sevınırım.Free T3: 2,96,Free T4 :0,98 ,TSH: 1,64 ,ANTİ TG 33,7 ,ANTİ TPO: 0,5 ,,(D)Anti Kardiyolipin lgM :6,94 (Negat F) , (D)Anti Kardiyolipin?

Merhaba 29 yaşında başarısız 2 tup bebek deneyimi geçirmiş bir bayanım son denemeden sonra doktorum detaylı bazı testler ıstedı.Yorumlarsanız sevınırım.Free T3: 2,96,Free T4 :0,98 ,TSH: 1,64 ,ANTİ TG 33,7 ,ANTİ TPO: 0,5 ,,(D)Anti Kardiyolipin lgM :6,94 (Negat F) , (D)Anti Kardiyolipin lgG :6,83

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.