Yüksek ateş ve aşırı iştahsızlıktan dolayı doktora goturdum.Herseyı normal yanlız ıdrar tahlılı ve kulturu ıstedi.

merhaba.kızımı yuksek ateş ve aşırı iştahsızlıktan dolayı doktora goturdum.herseyı normal yanlız ıdrar tahlılı ve kulturu ıstedi.sonuclarda da hersey normal tedavıye gerek yok dedi.birde siz yorumlarmısınız?İDRAR TETKITI: WBC(lokasit)referans:0-5tetkıt sonucu:15Diger butun sonuclar normal sadece bu a normalİDRAR KÜLTÜRÜ SONUCU:negatif(üreme olmadı)Herseyın normal oldugunu soyledi tedavıye gerek yok dedı sızce normal mı? lutfen yorumlarmısınız?

Tahlil.com Cevabı : Kızınızın idrar tahlilinde lökosit yüksek çıkmış.Rahatsızlığı devem ederse idrar kültürünün tekrarlanmasında yarar var.