YÜKSEK LER Mİ?

Merhaba 28 yaşında bekar bir bayanm adetimin 4. günü yaptırdm. Dehidroepiandrosteron sulfat 330.8 ,FSH 4.57 , Estradiol 27 , Beta-hCG (total hCG) <0.5 , Prolaktin 15.37 , Lüteinleştiren hormon (LH) 6.21 , TSH 2.47 . 1 aydır yasmin adlı hap kullanıyorum. hiçbirinin anlamını bilmiyorum. YÜKSEK LER Mİ?

Tahlil.com Cevabı : Tetkiklerinizin referans değerlerini belirtirseniz yardımcı olabiliriz. Geçmiş olsun.

e********* :

refarans aralıkları hep 0 , TSH 2.47 uIU/mL 0,34 - 5,6. birtek tsh de 0,34 - 5,6 yazıyor.. şu tahlil sonuç kağıdını size pdf olarak atamıyormuyum.. ben o kağıttan hiçbirşey anlamadım açıkcası.

Cevap:

TSH&nbsp;sonucunuz normal sınırlardadır. Geçmiş olsun.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.