yumurtalığımda 4 santimlik bir kis vardı adetm gecikti 6gun snra kan alınınip hcg testi yapıldı 01. Cktı hamilmiym

7 gün önce salı gunu sevgilimle ilişkiye girdik ama prezervatif takmıştı temas hali oldu sonra prezervatifi çıkardı ama ne zevk suyu nede boşalma olmadı prezervatif cıkarıldi yine bacak arama git gel yaptı bosalma olmadi serum yedim iki tane cuma günü adet olmam gerekirken olmadım yumurtalığımda 4 santimlik bir kis vardı adetm gecikti 6gun snra kan alınınip hcg testi yapıldı 01. Cktı hamilmiym

Tahlil.com Cevabı :

Vajina içine sperm girişi olmadıysa hamilelikten söz edemeyiz. Beta Hcg test sonucunuz negatif çıkmış, yani hamilelik yok. Adet düzensizliğiniz için bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızı öneriyoruz.