Yumurtalıklarım kasıklarım pıt pıt kalp gibi atıyor acaba hamile miyim

17 yaşındayım 27 temmuz sürtünmeli bi ilişkim oldu boşalma karnıma doğru oldu hemen kalkıp yıkadım ve aynı gün ella abdiibrahim adlı ertesi gün hapını içtim. 8 haziranda regl olmam gerekiyordu ve oldum ama yumurtalıklarım kasıklarım pıt pıt kalp gibi atıyor acaba hamile miyim

Tahlil.com Cevabı : Yazdığınız tarihlerde yanlışlık vardır, ancak şüpheniz varsa test yapabilirsiniz..