Yumurtlama günüm 10 şubat tı ilişkiye girdik ve 23 şubatta adetim gecikti idrar testi yaptım pozitif çıktı?

Yumurtlama günüm 10 şubat tı ilişkiye girdik ve 23 şubatta adetim gecikti idrar testi yaptım pozitif çıktı hcg testindeyse şuanda oranım 101 çıktı gebelik sizce normal değerlerimi gösteriyor şuanda

Tahlil.com Cevabı : Değerler hamileliği destekliyor. Doktor kontrolünde kalmanızı öneririz.