Yumurtlama günüm olan 21 mayısta korunmasız cinsel ilişkiye girdim.

Yumurtlama günüm olan 21 mayısta korunmasız cinsel ilişkiye girdim. 4 haziran sabahında çok fazla simsiyah kan geldi ve adet oldugumu düşündüm. bugün 4. günüm fakat tek damla kan yok. Yalnızca tuvaletten sonra peçeteye gelen kanama var sonrası temiz. Nedeni nedir?Hmilelikle ilgili olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Olabilir, adet gecikmeniz var test yapmanızı öneririz..