Yumurtlama günümüzü nasıl bilebiliriz ayda bir kere yumurtlama zamanı oluyormuş bu doğru mu ?

Yumurtlama günümüzü nasıl bilebiliriz ayda bir kere yumurtlama zamanı oluyormuş bu doğrumu eşimle ilişkiye ne kadar aralıklarda ilişkiye girmem gerek bir bebeğimiz olsun istiyoruz fakat sanırım zamanını tutturamıyoruz dün akşamdan itibaren adetim başladı lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Bu konuya dair yazmış olduğumuz yazımızda konuya dair detaylı bilg ibulunmakta, aşağıda okuyabilirsiniz.http://tahlil.com/tukrukle-yapilan-yumurtlama-testi-ile-gebe-kalabilirsiniz