Yurtdışında yaşıyorum, idrar tahlilim şu şekilde:

Yurtdışında yaşıyorum, idrar tahlilim şu şekilde: SG: 1020 PH: 5 LEU: negative NIT: negative Protein: 0.25 g/l (1+) glukose: normal keton: 1.5 mmol/l (1+) UBG: 70 umol/l (2+) BIL: 17 umol/l (1+) ERY: 10 Ery/ul (1+) Yardımcı olursanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : İdrarda protein çıkması normal değildir, bunun bir çok nedeni olabilir.Nedenlerinin araştırılması, tanı ve tedavisi için Nefroloji bölümüne başvurmakta yarar var.Aşağıda idrar tahlilinde protein çıkmasına dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/idrar-tahlilinde-protein-cikmasi-ne-anlama-gelir