Yurtdışından geleli iki yil oldu ve geleli hic bir malum olay olmadı anti HIV testi yaptırdım

Yurtdışından geleli iki yil oldu ve geleli hic bir malum olay olmadı anti HIV testi yaptırdım sonuçları Hbsag 0.504 negatif refansi negatf<1.0 Anti hbs <2.00 refarans poztf>10 Anti hiv 0.353 negatif. Refarans poztif >1.0 negatf<0.90 Anti hcv 0.17 negatif. Refarans pztf >1 ngtf<09

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.