Yüzüme ilk kez sir ağda yaptırdım

Yüzüme ilk kez sir ağda yaptırdım.Cildimde problem yokken 1 haftadır çene ve yanak bölgelerim kum serpilmiş gibi kırmızı şişliklerle doldu. kıl kökleri enfeksiyon kapmış ve cleocin t solüsyon verildi. Yüzüm düzelir mi tek basına yeterli midir?

Tahlil.com Cevabı : Evet düzelir, tedavinize devam edin ve temiz tutmaya, sivilcelerle oynamamaya dikkat edin..